محل تبلیغات شما
سلام

امشب کمی خسته ام ٬ کمی دلگیر٬ کمی مایوس. احساس دلشکستگی میکنم هر روز اهسته اهسته میشکنم تو بی خبر و من به پارچه های خورد و ریز تبدیل میشوم ٬ 

عزیزم ! عشقم به تو بی انتهاست به این باور داشته باش و مرا اینگونه عذاب نده ٬ 

طرز لباس پوشیدن من٬ سلیقه ای من هست نه اینکه من بدنم را به دیگران میخواهم به نمایش بگذازم٬ طرز صحبت کردنم با دیگران نماینده گی از منطق و تربیه ای فامیلی من میکند سواد اجتماعی من را به نمایش میگذارد و  شخصیتم را به اثبات میرساند بگذار طرف هر چی فکر میکند بکنداگر خوب میگوید و یا بد او منطق اوست لطف خوش و رویه ای انسانی منرا اگر کسی زیر سوال میبرد او در حقیقت خودش و طرز فکرش را زیر سوال برده٬ من یک انسانم٬ و همانند یک انسان سالم از لحاظ فکری و روحی و جسمی با طرف همصحبت میشوم٬ اینکه طرف انسانیت منرا با چیزهای دیگری اشتباه میگیرد اون فقط طرز فکر اوست و تقصیر نیز از اوست نه از من٬ پس لطفا با من همراه شو و تکیه گاهم باش تا همیشه انسان بمانم و انسان تربیت کنم.

همسفر یگانه ام ! ترا و فرزند مانرا تا طول عمر درکنارم میخواهم و تا یک عمر زندگی کردن اعتماد به همدیگر میخواهد٬ باورت را قسمیکه تا به امروز با من داشته ای بعدازین هم نگه دار تا بتوانم به مبارزه ام به عنوان یک زن ادامه دهم و از حق خود و همنوعان خود دفاع کنم و به خاطر داشتن جامعه ای انسانی و حق انسانی بدون در نظر داشت جنسیت بجنگم.

دوستت دارم 

خودم را باز یافتم

یادداشتهای من از زندگی (به همسرم)

یادداشتهای من از زندگی

ای ,طرز ,یک ,اوست ,انسان ,انسانی ,را به ,ای انسانی ,تو بی ,به نمایش ,زیر سوال

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها